ANFK Černý uhlí – ALK Ohol

Řekněte A!

Na tradiční vyhlášení letní OPEN ligy dorazilo Černý uhlí – jak je již dobrým zvykem – v hojném počtu, a to samozřejmě jak hráčů, tak i partnerek. Celkem se tak kolem uhelných stolů sešlo úctyhodných sedmnáct lidí. Chyběli jen z neznámých důvodů Kája a Marek a též Táclav, jenž se obával dalšího krutého bolehlavu, podobného tomu, jaký ho potkal po uhelné dokopné. Mimo jiné je třeba zmínit, že členové ANFK dobře reprezentovali i svým zevnějškem, protože všichni do jednoho oblékli zbrusu nový kousek uhelné oděvní kolekce – žlutá trika s čísly hráčů a nezbytným sloganem i logem klubu. (Obdobně oděni dorazili i hráči Bidla a Mušlák týmu, ale v porovnání s bidláckou fádní bílou a nápisem mistr ligy a mušláckým vulgárním „ďi se vy*rat“ hraje ANFK vyšší ligu.)

Řekněte N!

Karel Bína vytvářel svým vyhlašováním příjemnou kulisu a zábava se utěšeně rozjížděla. Hvězdou večera se stal především Luban, který vcelku bezkonkurenčně vyhrál nejen anketu o nejlepšího brankáře (když jeho záda zpovzdálí pozorovali Michal Šedivec z Křeče a Dušan Turek z Rychlé Roty), ale stal se i nejlepším hráčem ligy. Jako malý bonus pak byl vyhlášen na třetím místě v soutěži o osobnost klatovské OPEN ligy. Každé jeho přebírání ceny bylo samozřejmě doprovázeno bujarým pokřikem a skandováním.

Řekněte F!

Pravá euforie ovšem vypukla, když se konferenciér večera dostal k ohlášení celkového pořadí třetí ligy a konkrétně k jejímu druhému místu. ANFK Černý uhlí po letech bojů, tvrdé práce a vylepšování osobních výkonů konečně dosáhlo na postupové příčky a samozřejmě si chtělo tento úspěch náležitě a beze zbytku vychutnat. K zaslechnutí tudíž byla celá řada bojových pokřiků, které otřásaly sálem, sekt tekl proudem a došlo i na vítězné doutníky.

Řekněte K!

Po skončení oficiální části bohužel na rozdíl od minulých let nenásledovalo vystoupení živé kapely, ale rockotéka, což ovšem nikterak nebránilo tomu, aby se na parketu objevila záplava žlutých triček a rozjel se mejdan jak se patří! Nezbývá tedy než poděkovat Karlovi Bínovi za – jako vždy – solidní organizaci večera a pak samozřejmě veškerým uhelným účastníkům a účastnicím za báječnou atmosféru!

ANFK!!!

 

Vloženo Čtvrtek 21. 11. 2013 v 16.30 a je uloženo v kategorii Ostatní. Můžete sledovat pomocí RSS 2.0. Můžete zanechat vzkaz nebo vložit zpětný odkaz na vaše webové stránky .

 

Žádné komentáře k “ANFK Černý uhlí – ALK Ohol”

 

Poslat odpověď

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>