0:0 Camel u Hrachů – ANFK Černý Uhlí

ANFK v sestavě: Venca; Papy, Mike; Petr; Qrul, Johny; Byrot; Táclav

Fotbaloví fanoušci jistě využili sobotní odpoledne k sledování jednoho z úvodních zápasů mistrovství světa v JAR, aniž by tušili, že se v Klatovech v sobotu o půl páté rozhoří boj nemenší důležitosti.

Borcům z Černýho uhlí se totiž v minulém kole podařilo získat první tři body do třetiligové tabulky, což mělo jistě za následek notné zvednutí sebevědomí hráčů, a protože Camel zatím tuto sezónu nepředvádí kdovíjaké výsledky, visely před zápasem body doslova ve vzduchu. Punc důležitosti tomuto zápasu dodává také fakt, že v případě výhry by Uhlí opustilo chvost tabulky.

Zápas bohužel příliš fotbalové krásy nenabídl. Na nás i na soupeři bylo znát, že zápas chceme především neprohrát, a proto se nikdo nepouštěl do žádného zběsilého útočení. Většina hry se tedy odehrávala na středu hřiště, kde většinou končily akce obou mužstev. Pokud soupeř hrozil, bylo to většinou způsobeno naší nepřesnou rozehrávkou nebo nedůrazným obranným zákrokem, vyloženou šanci si však dokázali připravit pouze jednou, kdy nás zachránila dobře postavená tyčka gólmana Venci.

To domácí gólman, mimochodem nepříliš oblíbený v řadách Uhlí za jeho velmi laxní přístup k pískání zápasů, musel líbat kopačky fotbalovým bohům hned nadvakrát, neboť tyč se rozezvonila nejprve po nešťastném obranném zákroku domácího hráče (k němuž mu chytře dopomohl důrazem Johny), a poté po centru ze strany, na který si naběhl jindy nekompromisně zakončující Byrot. Bystrý pozorovatel si také mohl všimnout první útočné Táclavovy hlavičky v jeho fotbalové kariéře, která jen o metry neskončila v brance.

Může se to zdát neuvěřitelné, ale zápas toho opravdu o mnoho více nenabídl. Jakoby inspirována dosavadním průběhem mistrovství světa, soustředila se obě mužstva především na kvalitní obranu a z výsledku je patrné, že tento úkol splnila dokonale. Pro Černý uhlí to má však jeden neblahý důsledek – minimálně do dalšího kola si musíme počkat na další pokus o odpoutání se ode dna  třetiligové tabulky.

 

Vloženo Pátek 18. 6. 2010 v 14.46 a je uloženo v kategorii Letní liga 2010, Zápasy. Můžete sledovat pomocí RSS 2.0. Můžete zanechat vzkaz nebo vložit zpětný odkaz na vaše webové stránky .

 

2 komentáře k “0:0 Camel u Hrachů – ANFK Černý Uhlí”

  1. nevim kdo to psal, ale ono se to tak moc na středu nehrálo.. spíš dost u nás… a chvílema u nich, ale to nemůžete zprůměrovat a hodit tam, že se hrálo na středu 🙂

    Vložil Venca - 21. 6. 2010 v 14.31

  2. vem to ďas, byl to děsnej mač a za bod můžeme děkovat i Camelu, že taky přišli v ořezané verzi a nechtělo se jim v tom horku běhat..

    Vložil Bc. Papy - 21. 6. 2010 v 18.47

 

Poslat odpověď

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>