1:2 ANFK Černý Uhlí – Rychlá Rota (0:0)

ANFK v sestavě: Qrul, Mike, Johny,  Papy, Petr, Venca, Šimon, Byrot, Petr Papy

V pátém kole AFL jsme nastoupili k domácímu utkání proti dalšímu nováčkovi soutěže, celku Rychlé Roty. Soupeř pojal toto utkání vážně a měl tolik hráčů, že se dokonce jeden ani nevešel na soupisku. V naší sestavě už nechyběl jistý gólman Venca ani žádná z hlavních person týmu. První poločas přinesl vyrovnaný fotbal, s většími či menšími náznaky šancí na obou stranách. Hosté hrozili především ze standardních situací a rohových kopů, ale naše obrana v čele se spolehlivě chytajícím gólmanem si s těmito výpady poradila. V první větší šanci se ocitl Qrul a Petr Papy, kteří si ideálně naběhli na Johnym zahrávaný roh. Bohužel si však navzájem trochu překáželi a tak z toho byla jen nemastná střela, se kterou neměl hostující brankář problém. Obraz hry se až do poločasu neměnil a výrazné vzrušení přinesla až poslední akce domácích před poločasem, kdy Papy neuvěřitelně ze 30 cm přestřelil sám před brankářem bránu. Na jeho obranu nutno dodat, že to bylo v těžké pozici.

Střeleckou chuť si Papy přenesl i do druhého poločasu a po výborné přihrávce svého bratrance a Qrulově přiťuknutí otevřel hned po 2 minutách skóre. Tento gól však paradoxně spíše pomohl soupeři, který se začal více tlačit dopředu, a jeho náznaky šancí se po zaváhání naší obrany několikrát změnily v čisté gólové příležitosti. Bránu však netrefoval a tak naše vedení odolávalo. S vidinou možného vítězství se však na naše kopačky lepila nepřesnost a některé míče jsme úplně zbytečně odevzdávali soupeři nepřesnými přihrávkami. Do dvou šancí se dostal pouze Petr Papy a následně Šimon, jehož nebezpečná střela jen těsně minula pravou tyč hostí. 10 min před koncem se hostům podařilo vyrovnat, když využili přečíslení 3 na 2. Utkání bylo v té době hodně nervózní a hosté se s rozhodčím hádali takřka kvůli každé hlouposti a rozhodčího tím viditelně znervózněli, ačkoliv pískal celý zápas velmi dobře. Tato nervozita se projevila i na rozhodující akci utkání, kdy sudí posoudil vzdušný souboj hostujícího útočníka s Petrem, po kterém se hostující hráč válel dvě minuty na hřišti a tvářil se, že umírá, jako faul, ačkoli domácím hráčům inkriminovaný zákrok zdál být v rámci pravidel. Daroval tak hostům 4 minuty před koncem standardní situaci téměř na hranici vápna a ti nabídnutou šanci využili. Jejich střelec propálil vše, co mu stálo v cestě a bylo to 1:2. V závěrečném pokusu o vyrovnání se do šance doslova doklouzal pouze Petr Papy, ale neuspěl. Z terénu, který připomínal spíše kluziště, si tedy odvezli všechny body hosté. Nutno dodat, že hráči uhlí byli v některých částech utkání nekoncentrovaní díky přítomnosti Turdy, který nás svými radami občas doháněl k šílenství. Proto má i on na prohře svůj nemalý ba dokonce rozhodující podíl :-).

Vloženo Úterý 25. 5. 2010 v 9.36 a je uloženo v kategorii Letní liga 2010, Zápasy. Můžete sledovat pomocí RSS 2.0. Můžete zanechat vzkaz nebo vložit zpětný odkaz na vaše webové stránky .

Žádné komentáře k “1:2 ANFK Černý Uhlí – Rychlá Rota (0:0)”

Poslat odpověď

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>