ANFK Černý Uhlí – PS Křeč 2:9 (1:4)

aneb Jak jsme byli proti Křeči v křeči

Sestava: Mike©, Papy, Petr, Qrul, Johny, Byrot, Šimon

První věcí, která nás hned při příchodu zaskočila, byla rekonstrukce naší uhelné Arény a absence tradičních převlékacích prostor. Tou druhou a již poněkud vážnější byla absence dvou klíčových hráčů, gólmana Venci a záložníka Marka, s jejichž příchodem jsme v předzápasové taktice kalkulovali. Třetí a jednoznačně nejvážnější událostí byl pak příchod Turdy, který byl opět hlavním viníkem našeho neúspěchu. 🙂

Do brány tedy opět musel ke své nevoli Petr, protože zkrátka není kde brát a s jedním hráčem na střídání bylo jasné, že v pravém letním počasí bude pro všechny z nás proti kompletní Křeči utkání fyzicky velmi náročné. Hosté měli hned od začátku více ze hry a dokázali se i lépe vyrovnat s tradičně klouzavým povrchem hřiště na gymplu. Proto se po pohledné akci ujali vedení po patičce Šafránka, která se od tyče odrazila za záda bezmocného gólmana Petra. Touto brankou se hosté uklidnili, a ačkoli jsme se snažili kombinovat a tlačit se dopředu, dělali jsme hloupé chyby při zakládání útoků, a jichž hosté dokázali využívat přečísleními. První takové přišlo po Johnyho přihrávce na půlce na rozběhnutého Papyho, kterou ale hosté vystihli a přečíslení 3 na 1 sehráli dokonale a zvýšili. Po další zbytečné ztrátě míče jednoho z obránců se situace zanedlouho opakovala, s tím rozdílem, že místo 3 na 1 šli 2 na 1, avšak výsledek byl stejný, 3:0. Nutno dodat že brankář byl při těchto gólech bez sebemenší šance. Hosté pak zvolnili a toho jsme využili ke zvýšení naší aktivity. Nejprve Byrot a pak Šimon byli sami před brankářem, ale oba své příležitosti trestuhodně zahodili nevýraznou střelou. Z další akce však již udeřilo, když Johny prokličkoval do vápna, sám před gólmanem napřáhl ke střele, ke které se nedostal jen za cenu faulu zezadu a nařízenou penaltu bezpečně proměnil kapitán Mike. Pak se naše hra zlepšila a mohli jsme vstřelit i kontaktní gól, ale ani Papy ani Qrul přesně nemířili. Jak se to dělá nám tak museli ukázat opět hosté, kteří v poslední minutě prvního poločasu zvýšili po autu na neobsazeného hráče, u kterého měl být zmatený Šimon, a jeho střele z úhlu propadnuvší Petrovi do horního kouta brány, 4:1.

Jak skončil první poločas, tak začal i poločas druhý. Hosté další střelou do horní poloviny brány zvýšili na 5:1. Odpovědět mohl Johny ze standardní situace, avšak jeho projektil skončil jen na tyči. A tak se skóre měnilo opět na druhé straně poté, co Petrova rozehrávka našla přímo útočníka hostí a ten balón pohodlně vrátil zpátky do brány, 6:1. Pak se dostal do dvou šancí Johny, v první ještě neuspěl, když si naběhl za obranu, kde ho skvěle autem našel Papy, ale střela z voleje bránu netrefila. Ve druhé už byl však úspěšnější, když se k němu odrazil míč po souboji Byrota s domácím obráncem a následná střela zapadla k levé tyči gólmana hostí. Vstřelená branka nás opět povzbudila k vyšší aktivitě, ale hloupé chyby nás dále srážely na dno. Další taková přišla opět při rozehrávce od brány kdy Qrul dostal těžký balon do souboje a hostující rozběhnutý útočník se přes něj převalil jako tank a střelou zvýšil náskok hostí. Qrul mohl posléze skóre opět zmírnit, ale možnost, která se mu naskytla po Mikově autu, kdy se ocitl sám za obranou, nevyužil. Tečku za utkáním udělal stejný hráč, který utkání skóre otevřel, a to Šafránek, který střelou z nulového úhlu prostřelil Petra podeváté a završil tak největší debakl uhlí v sezóně.

 

Vloženo Pondělí 28. 6. 2010 v 20.19 a je uloženo v kategorii Letní liga 2010, Zápasy. Můžete sledovat pomocí RSS 2.0. Můžete zanechat vzkaz nebo vložit zpětný odkaz na vaše webové stránky .

 

8 komentáře k “ANFK Černý Uhlí – PS Křeč 2:9 (1:4)”

 1. Na Turdu bych to neházel 🙂 . Přišel se jenom inspirovat a odpoledne k překvapení všech nasázel Bidlu hatrik!

  Vložil Vašek - El Prezidento Divadla snů - 29. 6. 2010 v 7.44

 2. No nejvíc ze všech byl asi překvapenej sám Turda, ne? 🙂

  Vložil Dan - 29. 6. 2010 v 23.28

 3. Turda a hatrik Bidlu :-O ? To dal jistě díky tomu Márovo dresu co měl pučenej v Ježovech 😀

  Vložil Bc. Papy - 30. 6. 2010 v 13.07

 4. Hoši, hoši, hoši, hoši. Každýmu jsem Vám v tej Vaší Coal Aréně říkal, jak to má hrát. To, že jste si to nevzali k srdci, se bohužel Qrutě podepsalo na výsledku. To ta naše parta, si to vzala k srdci a vidíte, že to jde, mít utkání bohaté na góly, aniž by byly ve Vaší síťi. Doporučoval bych každému horníkovi i Uhlobaronskému vedení, aby si prostudovali zápas Divadlo Snů – Bidlo na videu. Je pravdou, že nám soupeř nechal hodně prostoru na jevišti, ale za to viděl opravdu skvostné vystoupení, které nejednoho fanouška dohnalo k slzám. Pevně doufám, že stejné vystoupení vystřihneme i v odvetném utkání s Vaším týmem 😉 .

  Vložil Legenda Divadla Snů - Turda - 2. 7. 2010 v 12.56

 5. No na videu bych se na to rád mrknul, je k dispozici?
  Jinak se samozřejmě před velkomožným Panem Turdou klaním a smekám pomyslný klobouk 🙂

  Vložil Dan - 4. 7. 2010 v 11.16

 6. Zdar, opět chválím krásnou stylistiku, leč vytknu drobnou nepřesnost: „Ve druhé už byl však úspěšnější, když se k němu odrazil míč po souboji Byrota s domácím obráncem a následná střela zapadla k levé tyči gólmana hostí.“ – první část věty je hovadina, neboť domácí jsme byli my. Kromě toho mezi tím soubojem a střelou bylo vhazováno z autu mnou na Johnyho, který si to zpracoval a vystřelil. Toliko mé svědectví.

  Vložil byrot - 5. 7. 2010 v 16.53

 7. beru na vedomi byrote, kdyztak to nekdo opravte jestli chcete, obcas se v tom mym komentari asi najdou drobne nepresnosti, protoze je celkem obtizne pamatovat si presne celych 50min kdyz treba ten komentar pisu az dalsi den nebo jeste den nato…

  Vložil johny - 6. 7. 2010 v 8.33

 8. To je jasný, tyjo, já si pamatuju právě úplný hovno, ale sem tam něco jo, tak aspoň můžu posloužit 🙂

  Vložil byrot - 6. 7. 2010 v 12.50

 

Poslat odpověď

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>