ANFK Černý Uhlí – BS Stars 3:7 (0:4)

ANFK v sestavě: Vecna; Karel, Mike, Papy, Turda; Dan, Johny, Podry, Qrul, Táclav

K prvnímu klání dalšího ročníku zimní ligy nastoupilo ANFK posíleno o několik nových borců, kteří jsou však již všichni více či méně s naším celkem spjatí delší dobu. V první řadě je nutno jmenovat Turdu, jehož srdce s věkem stále více nabírá uhlíkovou konzistenci. Dále obohatili naše řady Podry a Karel.

Do zápasu nás uvítal sudí Láďa Lávička v ne právě rozmarné náladě, která se ho držela po celý zápas, a tak se většina borců na palubovce měla strach zeptat i na ten nejnevinnější detail. Hra se díky tomu alespoň obešla bez výraznějších emocí. V první minutě jsme příkladně splnili Mikovo přání a neinkasovali, což ale hrubě neplatilo pro minuty nadcházející. Naše hra byla zmatená, neorganizovaná a rozháraná, což soupeři umožnilo pohodlně celkem čtyřikrát skórovat. Vinu na některých gólech nese obrana, která neprojevila patřičný důraz, jindy zase neměl zcela čisté svědomí gólman Venca (jako třeba při třetí brance, kdy mu střela z úhlu propadla mezi nohama). Z naší strany nedošlo prakticky k ničemu, co by stálo za řeč – bohužel. Ani Johnyho střela z přímého kopu po faulu písknutém na na naší polovině překvapivě neskončila brankou.

Do druhého poločasu nastoupilo Uhlí jako vyměněné a soupeři dokázalo místy nepříjemně zavařit. Tomu odpovídá i skóre druhého dějství, které bylo 3:3. Za naše barvy se dvakrát trefil Johny a jednou Podry, čímž se zapsal do dějin jakožto nejrychlejší uhelný střelec – nováček. Aby toho nebylo málo, dokázali jsme ještě mnohokrát nastřelit brankovou konstrukci, krůček ke gólu tak chyběl Papymu, Karlovi i Podrymu. Na rozdíl od tragické první půle jsme místy dokázali i kombinovat a smysluplně přihrát. I přes naši zlepšenou hru ale soupeř pohodlně kontroloval hru a, jak již bylo řečeno výše, přidal i tři branky. Opět to nebyly góly tvořené herní převahou, ale spíše zkušeností a individuální kvalitou, to ale v zásadě na naší úvodní nepěkné porážce nic nemění. Jako velmi pozitivní fakt je ovšem třeba vidět výtečné zapojení všech nových členů do kádru, což snad v budoucnu povede k líbivějším výsledkům než je prohra 3:7…

Vloženo Čtvrtek 25. 11. 2010 v 19.28 a je uloženo v kategorii Zápasy, Zimní liga 2010/2011. Můžete sledovat pomocí RSS 2.0. Můžete zanechat vzkaz nebo vložit zpětný odkaz na vaše webové stránky .

Žádné komentáře k “ANFK Černý Uhlí – BS Stars 3:7 (0:4)”

Poslat odpověď

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>