ANFK Černý uhlí – Red Dogs 1:3 (1:0)

ANFK v sestavě: Luban; Bazzy, Dan, Doudy, Hynek, Johny, Rak, Venca

Kanonýři: Venca

Soupeř nastoupil k utkání jen v základní sestavě bez možnosti střídání, uhelná naděje na přijatelný výsledek tedy ještě před úvodním hvizdem nepatrně vzrostla. Hned úvodní minuty ovšem ukázaly, že ANFK se bude muset tuze rychle otáčet, aby psí kolotoč udrželo v přijatelných mezích. Hosté diktovali tempo hry, drželi míč po většinu času na svých kopačkách a vytvářeli si konstantní tlak. Navzdory tomu to bylo právě Černý uhlí, kdo jako první zasáhl branku; úspěch o to větší, že se jednalo o branku soupeřovu. Po nepřesném odkopu soupeře se k míči dostal kousek za půlkou Venca, dlouze se nerozmýšlel a bodlem, přesně, umístěně a především překvapivě zakončil. Gólman hostí neměl nárok, 1:0. I přes kvalitu, kterou Red Dogs beze sporu v zápase prokazovali, se je dařilo kompaktně fungující uhelné obraně držet v rozumných mezích a Luban tak musel řešit jen standardní zákroky na úrovni „godlike“. V případě krajní nouze jej pak na brankové čáře zastoupil například Bazzy. K zajímavému momentu došlo i na druhé půli hřiště, když Danem ostře házený aut skončil v síti. Teč sice slyšet byla, leč sudí Lapi usoudil, že se jednalo jen o kontakt nohou nikoliv míče, Doudy se tvářil nejistě, a tak se skóre neměnilo.

Po změně stran se obraz hry nezměnil, jen Red Dogs ještě více tlačili na pilu, což dávalo Uhlí občas možnost utéct k nějakému tomu rádoby brejku. Občas se zdařilo i chvíli kombinovat a dopřát si tak něco oddechu, nicméně většinou byl v permanenci Luban, který si připsal další řadu bravurních zákroků. Opět je ale potřeba pochválit i obranu, která řadu situací vyřešila tak, aby k zakončení soupeřem vůbec nedošlo. Iz šancí ANFK je potřeba zmínit několik situací, které mohly snadno skončit brankou. Bazzy pálil zpoza vápna sice silou kanónu, leč asi dva metry nad. Rak nabídku z podobného místa odmítl zcela a lehce poskakující míč netrefil. Doudy přišel s nabídkou kvalitní střely k tyči, ale gólman Vintr předvedl famózní zákrok a míč vytěsnil na roh. Nepísknutá penalta na Bazzyho byla už jen potvrzením uhelného neštěstí. Když už se zdálo, že vše skončí pohádkově a překvapivým ziskem tří bodů, přišla studená sprcha v podobě nenápadné akce Psů po lajně, její zdařilé vyřešení, následné přečíslení 2 na 1, které Dan nedokázal zatavit a zakončení do prázdné branky, 1:1. Místo, aby se Uhlí chytilo za nos a řeklo si, že bod proti Red Dogs je zlatej, ztratilo úplně hlavu a v rychlém sledu dostalo ještě dva góly, doprovázené potupným štěkotem.

Pískal-li by se konec duelu v čase 48‘, neslo by si Uhlí domů tři body. Malá kopaná se ale v Klatovech bohužel hraje o dvě minuty déle, což stačilo Red Dogs na otočení skóre. Co dodat, kdo pustí vedení dvě minuty před koncem, je blb…

 

Vloženo Úterý 23. 5. 2017 v 19.56 a je uloženo v kategorii Letní liga 2017, Úvod. Můžete sledovat pomocí RSS 2.0. Můžete zanechat vzkaz nebo vložit zpětný odkaz na vaše webové stránky .

 

Žádné komentáře k “ANFK Černý uhlí – Red Dogs 1:3 (1:0)”

 

Poslat odpověď

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>