Buvolss Nýrsko – ANFK Černý uhlí 3:3

ANFK v sestavě: Luban; Hynek, Papy, Venca; Bazzy, Marťas, Doudy, Qrul

Ke svému druhému zápasu v lize vycestovalo ANFK do nedalekého Nýrska, kde nastoupilo proti domácím Buvolss. S tímto týmem máme z loňské sezóny vyrovnanou bilanci jedné výhry a jedné prohry, a tak byl očekáván opět vyrovnaný souboj. Sestava se oproti minulému zápasu lehce ztenčila a to i o kapitána pana Dana, který propadl po prohře s Divadlem lehké životní skepsi a proto odjel v rámci terapie objímat stromy do Schwarzwaldu. Kapitánem byl pro tento zápas lehce samozvaně zvolen Luboš.

Úvod zápasu se nám silně nepovedl a hned po několika málo minutách jsme prohrávali 2:0. Při prvním gólu se stal „hrdinou“ okamžiku nešťastník Papy, který zavzpomínal na svá plodná léta a po přihrávce soupeře do vápna nekompromisně vsítil do vlastní brány. Po druhém gólu, který plynul z obecně málo důrazné hry s námi začínalo být zle, ale krev do žil nám opět vlil gól Bazzyho. Naneštěstí jsme přeci jen v poločase prohrávali o dva góly, protože Qrul nezvládl banální odkop míče z brankoviště a místo toho nahrál soupeři, pro kterého už nebyl problém z bezprostřední blízkosti skórovat.

V poločase proběhla bouřlivá diskuze a též motivační proslov Hynka, který nás patřičně namotivoval a do druhého poločasu jsme vstoupili řádně nabuzeni s vědomím, že Uhlí nedá svoji kůži zadarmo. Úvod poločasu se nám vydařil, lépe jsme kombinovali a dostávali jsme se více do šancí. Po jednom závaru před brankou se dostal míč na malé vápno k Hynkovi, který zcela osamocen mohl seřídit mířidla a nedat tak gólmanovi Buvolss šanci, 3:2. Jen několik málo minut na to jsme se dostali do přečíslení, které Doudy vyřešil perfektní nahrávkou do strany na Qrula a tomu se podařilo s trochou štěstí prostřelit gólmana domácích a tím pádem bylo srovnáno. Srovnání nás samozřejmě nakoplo a nadále jsme se hnali za další brankou, ale nakonec málem udeřilo na druhé straně. Hynek při obraném zákroku stáhnul soupeře rukou k zemi, a to bohužel ve vápně, čehož si všiml bohužel i sudí Gschwendtner. Luboš ovšem předvedl, že patří mezi elitní ligové gólmany, dokázal vystihnout směr útočníkovy poměrně prudké střely a předvedl zákrok dne a nás tím udržel ve hře. Do konce zápasu se již skóre nezměnilo, a tak si ANFK odváží z Nýrska první letošní bod, za který můžeme být s ohledem na průběh utkání rádi.

Vloženo Středa 10. 5. 2017 v 11.17 a je uloženo v kategorii Letní liga 2017. Můžete sledovat pomocí RSS 2.0. Můžete zanechat vzkaz nebo vložit zpětný odkaz na vaše webové stránky .

Jeden komentář k “Buvolss Nýrsko – ANFK Černý uhlí 3:3”

1. Bod zlatej, děkuji Hynkovi za motivační proslov!