(ex)prezidentský oběžník

Letošní ročník zimní ligy se již pomalu chýlí ke konci a bohužel je třeba přiznat si fakt, že ANFK se navrátilo ke svému tradičnímu (ne)oblíbenému postu. Výkony byly herně již většinou lepší a i výsledkově chyběl mnohdy jen onen pověstný chlup k dosažení nějakého toho bodíku, jak ale všichni víme, na to se historie neptá. Příčinu je možné hledat v absenci hlavní hvězdy týmu, která kvůli pobytu v zahraničí tentokráte týmu velkým přínosem nebyla, a aby toho nebylo málo, v letní lize pak bude s největší pravděpodobností – stejně jako minulý rok – hájit barvy prvoligového Vilyž týmu. Vedení klubu v těchto dnech celé své soustředění upírá již k soutěži letní, která je jaksi prestižnější (možná proto, že se hraje venku a v kopačkách).

Pozitivní zprávou pro čtenáře těchto stránek, alespoň doufáme, by měl být fakt, že ani další nový neúspěch nám nesebral nic z našeho nadšení, naopak by se dalo říci, že v jistém ohledu jsme pro věc stále zapálenější. Klubové stránky zanedlouho oslaví své první narozeniny a my bychom se jen velmi neradi dostali do situace, která často potká podobné projekty, a to sice, že jediným obsahem je neaktualizovaná tabulka, seznam utkání a diskuze, na které nikdo nediskutuje. Naopak bychom chtěli naše virtuální hřiště učinit ještě o něco živějším a zajímavějším než v minulém roce. Snad se nám bude dařit lépe než na pažitu opravdovém.

Kromě tradičních komentářů jednotlivých klání, které se od počátku soutěže opět rozeběhnou, jejich tvorba však bude koncipována poněkud jinak, se na hlavní stránce čas od času objeví nějaká ta anketka, řešící – jak je naším zvykem – vždy nějaké zásadní a seriózní téma. První z nich se již rozeběhla, takže neváhejte a hlasujte (sponzor pro financování zájezdu do teplých krajin je v jednání). Samozřejmě nebudou chybět zprávy ani z dalších aktivit, jako je ježovský pohár, turnaje či Antracit cup, který se doufejme letos opět uskuteční a naváže tak na podle ohlasů zdařilý první ročník.

Na závěr ještě úpěnlivá prosba na veškeré potencionální čtenáře a čtenářky: Nebojte se nám do diskuze nebo pod jednotlivé příspěvky cokoliv napsat – ať už kritiku, postřeh nebo přání… Jednak se tím stránky opět trošku oživí, ale hlavně nám tím uděláte radost, čímž si vyplníte políčko do svého deníčku dobrých skutků 🙂

Fotbalu zdar!

(a hlavně zdraví)

 

Vloženo Středa 24. 3. 2010 v 16.12 a je uloženo v kategorii Ostatní. Můžete sledovat pomocí RSS 2.0. Můžete zanechat vzkaz nebo vložit zpětný odkaz na vaše webové stránky .

 

Žádné komentáře k “(ex)prezidentský oběžník”

 

Poslat odpověď

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>