Nové dresy & uhelné šály

Ve své letité snaze stát se fotbalovým mančaftem jaksepatří se ANFK rozhodlo podniknout další krok, a to sice pořídit šály v klubových barvách. Tahle vymoženost jde ruku v ruce s další věcí, kterou není nic menšího než koupě nových dresů, které by po několika více či méně komických předchozích variantách měly skutečně splňovat požadavky na solidní reprezentaci klubu, kterou hráči sami svým uměním samozřejmě nejsou s to zajistit. Půjde-li vše dle plánu a nestihne-li klubovou kasu nějaká nepředvídatelná finanční tragédie, mělo by se ANFK v novém hávu představit již v úvodu zimní ligy!

Tímto tedy nabízíme všem uhelným příznivcům a fanynkám možnost pořídit si jedinečný klubový artefakt, který se kromě nesporné estetické a emocionální hodnoty v nadcházející tuhé zimě jistě výtečně osvědčí i ryze praktickým způsobem a ochrání svého nositele od nejedné zdravotní obtíže.

Případní zájemci o uhelnou šálu mohou projevit svůj interes buď přímo v diskuzi pod článkem nebo samozřejmě osobně u některého ze členů ANFK. Cena za kus činí sympatických 160,-.

 

Vloženo Středa 10. 11. 2010 v 11.24 a je uloženo v kategorii Ostatní. Můžete sledovat pomocí RSS 2.0. Můžete zanechat vzkaz nebo vložit zpětný odkaz na vaše webové stránky .

 

Žádné komentáře k “Nové dresy & uhelné šály”

 

Poslat odpověď

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>