Nové vedení ANFK Černýho Uhlí

aneb Khár je mrtev, ať žije Qrál!

S lehkým zpožděním, ale přece, si Vás tímto ANFK dovoluje upozornit na změnu v jeho dosavadním trvání a existenci zcela zásadní a převratnou. Nejedná se o nic menšího než je nástup nového presidenta i kapitána!

Doba strávená v bídě a živoření posledního místa druhé ligy zdála se již býti neúnosnou a vznik třetí soutěže byl jen dalším argumentem pro nutnou změnu. Danův koncept „křiklavého“ vedení týmu ani po letech neprojevil svoji funkčnost a s příchodem nových zkušených borců i ztrácel opodstatnění a půdu pod nohama, proto je podzimní rošáda logickým vyústěním celé situace. Expresident tedy odchází do manažerského důchodu a podobně jako „Důchodce z Vysočiny“ bude již jen rádoby vtipně komentovat dění v ANFK, ovšem z lesů poněkud vzdálenějších.

Tolik tedy ke smutné historii, věnujme se světlejším zítřkům…

Novopečeným lodivodem uhelného velkoklubu se nestal nikdo jiný než miláček publika, trhač sítí a pažitová baletka Qrul. Nutno podotknout, že pro novou funkci má veškeré potřebné dispozice a i mnoho zkušeností, neboť již drahně let strávil na postu vicepresidentském. Jako malé plus je třeba předcházejícímu vedení připsat, že se i přes nemalé letošní výdaje a bující krizi dokázalo vyhnout rozpočtovému deficitu a předává kasu bez nesplněných pohledávek či závazků. Výchozí pozice nového Vůdce tudíž není úplně negativní. Věřme tedy, že úsloví o novém dobře metoucím koštěti bude pravdivé i tentokrát a toto nové Qoště přinese nejen řadu příznivých a kladných výsledků, ale i upevní dobré jméno ANFK v naší milé „malé“ soutěži a posléze i v lize zimní!

Další zcela zásadní změnou je inovace na postu kapitánském. Bc. Papy sice projevil na chlistovském turnaji velké pochopení pro uhelnou herní koncepci, leč při volbě nového nositele kapitánské pásky nakonec padla volba na jeho věrného souputníka z obrany, tedy Mika. Nikdo vhodnější se v kádru ANFK v dané době pravděpodobně nenalézá, protože Mike disponuje nejen přehršlem zkušeností (nejen z Uhlí), ale i potřebnou rozvahou a zodpovědným herním přístupem a v neposlední řadě se také, když je třeba, nebojí na rozdováděné spoluhráče zvýšit hlas. Kromě toho je na zápasech pravidelným účastníkem, což je další nemalé plus. Nezbývá než doufat, že ho výše uvedený chvalozpěv nabudí k ještě lepším výkonům a tím pádem přispěje i k pozvednutí celého ANFK.

 

Vloženo Středa 7. 10. 2009 v 0.07 a je uloženo v kategorii Ostatní. Můžete sledovat pomocí RSS 2.0. Můžete zanechat vzkaz nebo vložit zpětný odkaz na vaše webové stránky .

 

4 komentáře k “Nové vedení ANFK Černýho Uhlí”

 1. qrule, ne že uděláš shodek víc jak 100miliard!!!

  Vložil johny - 7. 10. 2009 v 12.16

 2. pánové zajímalo by mě datum a obsazení komise při volbě vedení…já jakožto hráč i akcionář tohoto klubu v tom vidím pěkných pár na stole…

  Vložil Papy - 8. 10. 2009 v 14.18

 3. Papy kamaráde…kapříci připluli 🙂

  Vložil johny - 18. 10. 2009 v 23.54

 4. Volal Pelta…

  Vložil Rak - 20. 10. 2009 v 14.03

 

Poslat odpověď

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>