SK Chlistov – ANFK Černý uhlí 3:1 (2:0)

ANFK v sestavě: Luban; Bazzy, Martin, Hynek, Doudy, Qrul, Táclav

Ke svému čtvrtému zápasu vyrazilo ANFK při horkém sobotním odpoledni do Chlistova. Po prvních nevydařených zápasech jsme nutně potřebovali v tomto zápase uhrát nějaké body, abychom se odrazili od nepopulárního dna tabulky. Od uhelných špehů jsme ovšem měli informace, že za Chlistov nastupují mladí borci hrající též za Mochtín a tak bylo jasné, že zápas nebude rozhodně jednoznačnou záležitostí. Sestava ANFK byla poněkud úspornější, pouze s jedním hráčem na střídání, kterým byl podle subjektivního odhadu většinu času Táclav, kterému ovšem jde k dobru, že toto vehementně avizoval už při rozcvičce před zápasem (možná více, než by bylo zdrávo).

Do zápasu jsme vstoupili nedobře. Nedařila se nám kombinace, naše hra byla plná nepřesností a tak úvod zápasu patřil jednoznačně domácím, což korunovali poměrně záhy prvním gólem. Druhý gól na sebe nedal dlouho čekat, kdy se balon po několika překvapivých přihrávkách dostal až k osamocenému hráči, který pak neměl problém vsítit. ANFK si vypracovalo také několik slibných příležitostí, za zmínku stojí šance Bazzyho nebo Hynka.

Druhý poločas se stáhl Qrul do obrany, neboť vepředu toho v prvním poločase moc nepředvedl a místo něj šel do zálohy Martin. Hned na úvod se nepovedla Hynkovi nahrávka přes celé vápno na Qrula, balon zachytil útočník domácích, který následně prostřelil Luboše, 3:0. Několik minut na to ovšem vytvořili podobnou minelu na druhé straně domácí, kteří nabídli balón osamocenému Bazzymu, 3:1. Naše hra se v této fázi oproti prvnímu poločasu zlepšila, lépe jsme kombinovali, ale tradičně jsme měli problémy se zakončením. Gól už do konce zápasu nepadl a tak si ANFK připisuje třetí porážku v tomto ročníku AFL.

 

Vloženo Čtvrtek 1. 6. 2017 v 21.19 a je uloženo v kategorii Letní liga 2017, Úvod. Můžete sledovat pomocí RSS 2.0. Můžete zanechat vzkaz nebo vložit zpětný odkaz na vaše webové stránky .

 

Žádné komentáře k “SK Chlistov – ANFK Černý uhlí 3:1 (2:0)”

 

Poslat odpověď

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>