ŠOK! Odhalili jsme dlouho skrývané tajemství! Johny Valter, uhelná star, má opět nové kopačky!

Dny se scházejí se dny, roky s roky, a byl by to svět vpravdě nespravedlivý, kdyby se špílmachrům, střelcům, Zidanům a idolům dívčích srdcí opotřebovávaly kopačky pomaleji než ostatním šedým a normálním uhelným smrtelníkům.

I stalo se, že sálové kopačky páně Johnyho již nevykazovaly stejnou brilantní ránu, jiskrnou kličku a dechberoucí odpich jako kdysi, nastala tedy doba pro výměnu, kterou si sám autor uhelných výstavních dělovek opět s hrdostí sobě vlastní vystavil na sociální síť Facebook. Zde nabízíme ke shlédnutí nové boty, kterým za celou tu naší uhelnou rodinu přejeme mnoho gólů, dokončených kliček, a hlavně to štěstíčko a fotbalový srdíčko!

Kopačky

Kopačky

Na druhou stranu je nutné Johnyho vyzdvihnout, že nás na Facebooku neinformoval o cestě pro kopačky, jejich koupi a opici, kterou při tom měl z večerních radovánek, jak tomu bylo posledně, inu, po betonování a pokládání dlažby bych si taky raději s rýmou sedl k šálku horkého čaje a za předení kocoura na svém klíně bych koukal do plamenů rodinného krbu.

P.S.: Tímto způsobem jsme Vás, naše ctěné čtenáře, již informovali o Johnyho kopačkách venkovních, v kterých (se) válí v letní lize. (Viz tento článek)

 

Vloženo Pátek 28. 10. 2011 v 20.14 a je uloženo v kategorii Ostatní. Můžete sledovat pomocí RSS 2.0. Můžete zanechat vzkaz nebo vložit zpětný odkaz na vaše webové stránky .

 

Jeden komentář k “ŠOK! Odhalili jsme dlouho skrývané tajemství! Johny Valter, uhelná star, má opět nové kopačky!”

  1. To bude hat a tricků 😀 hoblujn Džony 🙂

    Vložil Papy - 30. 10. 2011 v 20.59

 

Poslat odpověď

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>