Vyhlášení letní ligy 2010

ANFK v sestavě: Dan, Hanka, Johny, Mára, Mike, Papy, Petr, Qrul, Rak, Šimon, Venca, Verča + novic Turda

Již čtrnáctý ročník klatovské OPEN ligy v malé kopané nalezl své zakončení v hotelu Rozvoj. Tentokrát výjimečně v sobotu a neméně výjimečně bez kapely Pokrock. Karel Bína zajistil, jak je jeho dobrým zvykem, mnoho cen pro nejlepší osobnosti v nejrozličnějších kategoriích. Vyhlašování tudíž probíhalo po etapách a pauzy mezi nimi mohly být po libosti využity k občerstvování a boji s převlečeným hladem. ANFK se sešlo v celé své kráse, tzn.  takřka celé zdravé jádro (vyjma ospalého Táclava a zaneprázdněného Byrota) včetně fanynek a trenéra, jenž pojal setkání zároveň jako rozlučkový večer před svým odletem do předalekých krajin.

Kompletní výčet veškerých rubrik lze nalézt na oficiálním webu ligy, tudíž zde čtenářům předložíme jen kategorie, v nichž se nějakým způsobem vyskytlo ANFK (které v konečné tabulce třetí ligy obsadilo osmou příčku s jen nepatrnou ztrátou na pozice vyšší):

Ementál tým 3. ligy: ANFK – 3. místo

Nejlepší gólman 3. ligy: Venca – 3. místo

Nejlepší hráč 3. ligy: Mike – 6. místo, Papy – 9-11. místo, Rak – 95. místo – velkým úspěchem určitě je, že v první desítce nejlepších hráčů 3. ligy má ANFK hned dva zástupce, protože to se povedlo jen dalším třem týmům a mnoho dalších celků tak logicky v předních liniích tohoto žebříčku nemá ani jediného vyslance.

(Jako perličku připomeňme ještě vyhlášení nejhubenějšího nejlepšího střelce druhé ligy, které proběhlo až v neoficiální části večera a jehož vítězem se stal poněkud překvapivě Bašty z celku Devils, který porazil Mengyho ze stejnojmenného celku)

Po oficiální části vyhlášení byla rozpoutána rockotéka, jež mnohé donutila k zamyšlení, je-li pes skutečně nejlepším přítelem člověka. Globálně lze s tímto tvrzením jistě souhlasit, leč některá plemena jsou vysloveně bojová a bezdůvodně agresivní. Tyto své prazvláštní pudy si pak bohužel pohříchu často vybíjí na zcela nevinných obětech. V boji o parket Uhlí opět předvedlo svoji houževnatost a odhodlání, nakonec však bylo nuceno kapitulovat, maje na mysli především své zdraví duševní i fyzické. I tak se ovšem většina z nás pozdržela na parketu ještě po půlnoci. Samotný závěr a zhodnocení večera pak proběhlo již v užší skupince v mírumilovném prostředí Divadelního klubu.

 

Vloženo Čtvrtek 25. 11. 2010 v 19.30 a je uloženo v kategorii Ostatní. Můžete sledovat pomocí RSS 2.0. Můžete zanechat vzkaz nebo vložit zpětný odkaz na vaše webové stránky .

 

4 komentáře k “Vyhlášení letní ligy 2010”

 1. hele, není Vám trošku trapný tam psát to moje 95. místo? 😀

  Vložil Rak - 26. 11. 2010 v 20.33

 2. Vždyť je to zatím Tvé nejlepší umístění, Raku. A neboj, nikomu neřekneme, že 96. místo neexistuje 😉

  Vložil Legenda Divadla Snů - Turda - 29. 11. 2010 v 13.02

 3. 😀

  Vložil Bc. Papy - 2. 12. 2010 v 18.30

 4. Zmiňoval to i Velkej Karel, tak jsem to považoval za důležitou informaci 🙂

  Vložil Dan - 5. 12. 2010 v 17.52

 

Poslat odpověď

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>