ANFK Černý uhlí – Divadlo snů 8:1

ANFK v sestavě: Luban; Dan, Hynek, Papy, Venca; Bazzy, Johny, Marťas, Šimon; Doudy, Qrul

Do prvního zápasu 21. ročníku klatovské malé kopané vstoupilo ANFK se soupiskou nabitou k prasknutí a Papyho od individuálku zachránila jen Rakova rýmička. Mezi tři tyče se postavil tradičně Luban a obranu vyztužili bři Pacholdové, kteří se tak po letech na hostování navrátili do mateřského (velko)klubu. Soupeř z Divadla snů také předvedl několik nových (nebo autorovi článku přinejmenším neznámých) akvizic a celkem solidně naplněnou sestavu.

Od úvodních minut mělo Černý uhlí více ze hry, dokázalo určovat tempo hry a vytvářet si slibné šance. V jedné z nich našel Dan kolmou přihrávkou na hranici vápna Doudyho, který balon po svižném zpracování zkušeně uklidil k pravé tyči, 1:0. Na druhé straně se musel blýsknout Luban, když po Hynkově chybě reflexivně vyrážel střelu zblízka mířící mu přímo na hlavu. Za Uhlí se pak vyznamenalo duo Šimon-Papy, když prvně jmenovaný načechraně rozehrál rohový kop přímo na hlavu svého parťáka, který se od zadní tyče nemýlil. O další zvýšení skóre se postaral Hynek, když z minimální vzdálenosti doklepl do odkryté klece Johnym brilantně rozehraný volný přímý kop. Za stavu 3:0 mohlo jít ANFK spokojeně popít limču a v poklidu pohlídat slibně rozjetý zápas.

Po změně stran se tlak Černýho uhlí ještě vystupňoval a obě jeho pětky doslova točily soupeře na jeho obranné polovině. Svůj první střelecký zářez si připsal Qrul, když přečíslení tři na dva vyřešil zcela v souladu s předzápasovými instrukcemi seběhem na střed a Danem střílenou přihrávku tečoval mezi tyče. Krátce na to se po skrumáži propracoval k dorážce Papy, řádně sklopil nohu a nekompromisně zavěsil. Ve vápně Divadla snů tradičně řádil i Bazzy, kterého byli beci soupeře někdy schopni zastavit jen za cenu faulu. Při jednom z těchto incidentů rozhodčí Anděl zcela správně posoudil situaci a nařídil pokutový kop. Exekuce se ujal sám faulovaný a bombou pod víko nedal gólmanovi hostí šanci. Když se míče ujal na levé straně Qrul, povytáhl ho lehce na střed a ke vzdálenější umístěnou placírkou zvyšoval na 7:0, schylovalo se k debaklu. Další kousek přidal Martin, který využil dorážky po jednom z nesčetných závarů v brankovišti. V samotném závěru korigoval skóre Turda, který se ocitl zapomenut za v euforii hrající uhelnou obranou.

Takhle nějak mohl zápas vypadat… skutečný průběh si přečtěte zde.

 

Vloženo Úterý 2. 5. 2017 v 15.35 a je uloženo v kategorii Letní liga 2017, Úvod. Můžete sledovat pomocí RSS 2.0. Můžete zanechat vzkaz nebo vložit zpětný odkaz na vaše webové stránky .

 

Jeden komentář k “ANFK Černý uhlí – Divadlo snů 8:1”

  1. Krásně napsané, přesně tak jsem to viděl taky, jen pro upřesnění bych dodal že ta penalta byla za faul na Qrula ne Bazzyho 🙂

    Vložil johny - 4. 5. 2017 v 14.38

 

Poslat odpověď

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>