Karanténní vycházka 2020

Navzdory všemožným omezením se počátkem května uskutečnila zdařilá – a již tradiční – turistická uhelná akce, která pro tentokrát získala krycí název karanténní vycházka. S ohledem na rostoucí počet capartů ve skupině jsme se spokojili s kratším špacírem na ose Klatovy – Beňovy – Dolní Lhota. Chodecká pasáž byla zpestřena závody ve visu na tyči, které ovládl Michal, mající oproti některým konkurentům tu výhodu, že se mu žádná z ratolestí nevěšela na nohy.

Počasí bylo objednáno dle představ, takže i zábava v místě konání měla patřičný šmrnc. Kromě kulinářských požitků v tábornickém duchu byla k vidění i zbrusu nová kratochvíle – spikeball. Velmi zajímavá hra pro dvě soupeřící dvojice ukázala nemalý potenciál a zajisté o ní při uhelných akcích ještě uslyšíme. Na své si přišli i milovníci chladivého moku, rozumějme vody, protože otužilecká buňka měla svoji exhibici a k ozkoušení úhlavských proudů ponoukla i další zájemce z řad malých i velkých.

Kolem a kolem vzato se jednalo o velmi příjemně strávené odpoledne a možnost oddechnout od na hlavu poněkud postaveného světa kolem.

Napiště komentář

Email nebude zobrazen.

*