Laser game a motokáry 2017

První akce roku 2017 je úspěšně za námi – pojďme se podívat, oč běželo a jaké to bylo…

14členná výprava (8 hochů a 6 děvčat) se vypravila v odpoledních hodinách do Plzně, kde byla na programu nejprve lasergame a posléze závodění na motokárách. Sama cesta vlakem byla velmi zdařilá, neb řada účastníků neopomněla dodržovat pitný režim (např. Qrulí mošt), na místo činu jsme tedy dorazili ve velmi dobrém rozmaru.

V lasergame se nejprve utkali kluci v týmové bitvě (která skončila rozdílem čtyř bodů, při skóre kolem 25000; pikantní je, že Martinovi byla špatně vysvětlena pravidla pro sestřelování cílů (= tzn. je tele a nepochopil ani Dana, ani instruktora ani hlášení své vesty), takže misi nesplnil, čímž svůj prohrávající tým připravil o hladkou výhru) Pak si dámská část střihnula nelítostnou deathmatchovou řež. Posléze propukla bitva pohlaví (Martin promine), kde se ukázala, že děvčata přece jen v sobě nemají tolik zákeřnosti a krvežíznivosti jako jejich protějšky. Hra sklidila všeobecný úspěch, neřkuli nadšení a celý mančaft pozitivně naladila k dalšímu programu.

Motokáry U Ježíška jsou v zásadě klasickou hospodou, která má ovšem za sklem přistavenou jezdeckou dráhu. Přihlásili jsme se, objednali nějaký ten mok a po nějakém jistém čekání se vypravili po skupinkách na trať. Vize, že rozdělíme-li se na menší části, užijeme si při jízdě více místa, se ukázala být nefunkční, takže se k nám přidali i neznámí jezdci, tu zdatnější, tu pomalejší a požitek z jízdy lehce narušující. Do druhého kola jsme se proto už rozhodli využít kapacitu dráhy naplno a užili si točení volantem o to více. Nejrychlejším uhelným jezdcem se stal Martin, kterému se povedlo nejrychlejší kolo pod 41 vteřin.

Návrat posledním večerním vlakem a vyprávění oplzlých vtipů takřka po celou dobu cesty vytvořily za nabitým a příjemně stráveným odpolednem milou tečku.

Napiště komentář

Email nebude zobrazen.

*