Plán akcí na rok 2019

Pro nadšené členy a členky Černýho Uhlí 04 i veškeré další osoby zvažující účast na vylomeninách, jež nepostrádají náboj, šmrnc a vtip, nabízíme předběžný přehled akcí plánovaných na rok 2019.

Přesné termíny budou zavčasu dávány ve známost, aby se všichni stihli náležitě rozmyslet a měli též dostatek času na odpověď ohledně své účasti, a to přirozeně jak kladnou, tak i zápornou.

Leden: Motokáry + Lasergame Plzeň – první akce letošního roku, tradičně nejprve lasergame a následně něco řidičského kumštu na motokárách.

Únor: Relaxačně-kulturní výjezd do Bad Füssing – teplá voda, studené pivo a vlahé Němky… Co víc si přát?!

Březen: Předkopná + plavecké závody – ANFK Černý Uhlí stále válí a na další sezónu je zapotřebí se náležitě připravit! A protože spolek složený takřka ze samých kovaných sportsmanů se nebude jen tak povalovat někde u píva, je samozřejmostí i sportovní vyžití v podobě plaveckých závodů a možná i vzpěračské exhibice.

Duben: Ukliďme Česko – zdařilý projekt, jehož cílem je zkrášlení okolí Klatov, nebude chybět ani v roce 2019; po poctivé práci rozhodně nebude chybět zasloužená buřtopivní odměna!

Květen: Výlet na Ztracenku – příjemný špacír, jehož vrcholem bude nezřízené obžerství v malebné hospůdce.

Červen: Turnaj v Kubbu – ideální možnost pro všechny, kteří chtějí změřit síly v lítém boji, ale zároveň by neradili potřísnili své svršky znojem.

Červenec: Výlet do Reichu – v jednání je prozatím několik variant počínaje skromnějšími (ZOO Lohberg kousek za hranicemi) a konče smělými (návštěva sídla Vůdcova v Orlím hnízdě), kromě jiného je pak tajným snem i zajištění uhelného autobusu.

Srpen: Rybářské závody – po úspěchu prvního ročníku je bezmála povinností na vydařenou taškařici navázat, tentokrát snad s ještě propracovanějším cateringem.

Září: Biatlon – biatlon v září? Ale ovšemže! Již šestý ročník zajisté opět nabídne řadu sportovních i kulinářských momentů, na které se bude ještě dlouho vzpomínat.

Říjen: Nevinný výjezd na Moravu – akce, která snad ani nepotřebuje komentář.

Listopad: Svatomartinská husa – aneb podzimní obdoba jarního výletu na Ztracenku, trocha pohybu a větší trocha dobré bašty.

Prosinec: Vánoční kutálení – tradičně počátkem prosince, možnost odreagovat se od vůkol panujícího shonu a předvést svoji dovednost s koulemi.

Bystré oko čtenářovo zajisté postřehlo, že na každý měsíc je plánována jedna akce. Ve skutečnosti toho ale máme v rukávu mnohem více! Například pravidelné turnaje (snad i ligu) v Kubbu, podzimní Drakiádu, pravidelnou Přepychovou cvičbu a řadu dalšího… zkrátka, bude to magnifique!

Napiště komentář

Email nebude zobrazen.

*