Předkopná 2018

Po plaveckých závodech následovala společenská část programu, všem dobře známá taškařice jménem předkopná. Jejím prapůvodním účelem totiž bylo stmelení fotbalového kádru a náležité vybičování sebe samých před nadcházející fotbalovou sezónou v malé kopané. Jak členové Černýho uhlí stárnou a moudří, stává se z akce spíše decentní posezení a možnost pochlubit se novými členy rodiny či novými zážitky z podniků pro dospělé.

Hned v podvečer došlo k vyhlášení plaveckého přeboru. Pro jistotu připomeňme, že vítězem se celkem suverénně stal Mike, který brilantně zúročil své zkušenosti závodního plavce na odpočinku.

Neméně důležitou kapitolou bylo i přijímání nových členů. Tentokráte sice jen jeden kus, možná spíše kousek, ale o to milejší, neb se jednalo o Zdeničku mladší, která i zcela příkladně reprezentovala bodíčkem v uhelných barvách.

Večer se pak nesl ve znamení debužírování na opékané kýtě a holdování pěnivému moku. Jen plíživě a nenápadně se občas do konverzace vloudilo téma fotbal. Tomu se nelze divit, protože ze 12 účastníků a účastnic, kteří vydrželi po celý večer, bylo bojeschopných fotbalistů jen pět. Tuze nepěkné číslo pro sport, který se má hrát minimálně v šesti lidech. Pochmurná atmosféra nicméně v klubovně nevládla, o zábavu se staraly šlágry na rádiu Blaník i vložená soutěž ve sbírání papíru ústy ve stoje na jedné noze. Třešničkou na dortu pak byl závod na 100m volně, kde Martin porazil Dana, který nechtěl kamaráda – téměř neplavce – pokořit během jednoho dne dvakrát za sebou.

Po půlnoci začala zábava zvolna utichat, tradiční diskotéka se nekonala a nakonec se na baru sešli jen tři nejodvážnější – Doudy, Karel a Dan. V intimním složení proteklo něco kořalky, byly probrány leckteré pikantní záležitosti a především bylo dojito k jednomyslnému závěru, že UHLÍ LETOS FOTBAL ZASE HRÁT BUDE!

Akce opět příjemná, i když oproti dřívějším ročníkům decentnější. Děkujeme za účast a těšíme se na viděnou na dalším uhelném podniku začátkem dubna!

Napiště komentář

Email nebude zobrazen.

*