Vánoční kutálení 2018

Poslední den před vypuknutím adventu, tedy první prosincovou sobotu, proběhla – můžeme říci již tradiční – uhelná akce s názvem Vánoční kutálení. Za dějiště byl tentokrát zvolen bowling na Střelnici, protože Bowling bar na Plánické nedisponoval volnými kapacitami. Zpětně můžeme konstatovat, že nezájem o sportoviště v centru města může být způsoben i nevalnou kvalitou drah, které leckdy způsobovaly uhelným fajnšmekrům vrásky na čele.

Postupně se v útulných prostorách sešlo 15 osob dospělých, 2 děti a 5 mimin. Namísto urputného bowlingového klání se tedy setkání neslo spíše v duchu výměny názorů z těhotenství (moudře hodnoceno především zasloužilými otci) a obdivování jednotlivých prcků. Mezi uhelné členy byla mimo jiné přivítána i nejnovější členka, otcem láskyplně nazývaná K2, ostatními Kristýnka.

Pokud se sportovních výkonů týká, je třeba konstatovat, že byly nevalné a tudíž nezaznamenáníhodné. Zmíníme-li, že řada borců radostně slavila atakování stobodové hranice a jen zřídkakdy byl k vidění čistý strike, bude obraz hry patrně popsán dostatečně.

Poslední akce Černýho Uhlí 04 pro rok 2018 se vydařila a příznivce bowlingu můžeme ujistit, že je s ní počítáno i v plánu akcí ’19.

Napiště komentář

Email nebude zobrazen.

*